Kurlar:
Türkiye

Fıyat ve Kargo

Biz taşımak hemen hemen her öğe üzerinde FREE SHIPPING & SERBEST RETURNS sunuyoruz, böylece herhangi bir risk var. Herhangi bir nedenden dolayı, satın alma ile tamamen memnun değilseniz, biz memnuniyetle teslim tarihinden itibaren 30 gün içinde bir değişim veya para iadesi için iade kabul edecek. Senin kalem (ler) uygun olup olmadığını, biz de size ÜCRETSİZ iade etiketini çıkaracağız. Sadece bu basit yönergeleri izleyin:

1. İade edilen ürünlerde yeni durumda olmalıdır.

satın alma açık havada giyilen edildiğini kanıtlar varsa döner / değişim kabul etmeyecektir. Fit olmak için halı kaplı bir yüzeye ayakkabılar üzerinde deneyin. Eğer memnun değilseniz biz memnuniyetle iade / alışverişi sağlayacaktır.

2. Orijinal shoebox / paketleme ve tüm aksesuarları satın alma ile iade edilmelidir.

Ayakkabı, ayakkabı kutusu ve orijinal nakliye kutusunun içinde tüm aksesuarları paketi ediniz. Aksesuarları bir kargo kutusu gibi ayakkabı kutusu kullanan veya eksik orijinal shoebox olmadan İade kabul edilmeyecektir.

3. TÜM getirileri ve değişim için bir geri dönüş yetki numarası olmalıdır.

Bir dönüş yetki kodu ve (sizin kalem (ler) ücretsiz iade için uygun olup olmadığını) ÜCRETSİZ iade etiketi almak için normal iş saatleri (01:00 PST - 08:00 -: - 08:00 05:00 PST ve Cumartesi Cuma Pazartesi) sırasında bizimle irtibata geçiniz . Dönüş yetkilendirme kodları e-posta yoluyla temin edilemez.

4. Arızalı ürünler sadece değişimi için kabul edilecektir.

Kusurlu öğe dönüş yetki kodu için bize Hizmetleri ile iletişime geçiniz. Sadece teslim tarihinden itibaren 30 gün içinde arızalı ürünler alışverişinde bulunacaklar. 30 gün sonra, hasar, normal aşınma ve yıpranma kabul edilecektir.

Exchange İade

(Senin kalem (ler) ücretsiz iade için uygun ise) ücretsiz iade etiketi almak, dönüş yetki kodu için bize ulaşın ve yeni bir sipariş vermek için lütfen. Sağlanan geri dönüş formu doldurmaları kodu kullanın. Eğer bir dönüş formu yoksa, buraya tıklayınız. Biz iade madde aldıktan sonra satın alma iade edilecektir.

Kargo Ücretleri İade: Satın alınan ürün (ler) ÜCRETSİZ YÜKLEME ve ücretsiz GETİRİLERİ için uygun değilse, tüm iade nakliye masrafları sorumludur. Eğer bir hata sırayla yapıldığını düşünüyorsanız, Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçiniz.

Exchange için İade edilen ürünlerde: İstenilen ürün stokta dışında ise, iade iadesi için bir dönüş olarak kabul edilecektir.

İade için İade

Bir iadesi için ürünler dönmek için bir dönüş yetki kodu için bize ulaşın ve sağlanan geri dönüş formu doldurunuz. Eğer bir dönüş formu yoksa, buraya tıklayınız.

Kargo Ücretleri İade: Satın alınan ürün (ler) ÜCRETSİZ YÜKLEME ve ücretsiz GETİRİLERİ için uygun değilse, tüm iade nakliye masrafları sorumludur. Eğer bir hata sırayla yapıldığını düşünüyorsanız, Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçiniz.

Bize alabilir ve iade mal işlemek için 14 iş günü izin verin. Kredi kartı ekstresinde görünmesi kredi iki fatura döngüsüne kadar izin verin. Hepimiz getirileri için sigortalı parsel hizmeti (yani UPS veya USPS) kullanmanızı öneririz.

Copyright © 2020 www.altmarx.com. Powered by Asics Kadınlar
IP Adresiniz: 34.204.191.0     Nike Air Max çocuklar Salomon Snowboard Asics Kadınlar